Regatta – ubrania bliskie naturze

Sklep internetowy Regatta oferuje oddzież sportową, obuwie oraz akcesoria outdoor. Na stronie można znaleźć zarówno produkty przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, ale także dla dzieci. Jest to odzież turystyczna wykonana z najwyższej jakości materiałów w cenie przystępnej dla każdego. W sklepie znajduje się szeroki wybór kurtek przeciwdeszczowych, ocieplanych oraz narciarskich. Poza tym Regatta oferuje polary, bluzy, koszule, spodnie oraz koszulki, które można dostosować do każdej pogody oraz sytuacji. Oprócz ubrań na stronie znaleźć można obuwie takie jak modne oraz wygodne buty terkkingowe, sandały, kalosze i półbuty turystyczne. Wybierając się na wycieczke warto pamiętać o pojemnym plecaku, który również można znależć w sklepie. Plecaki mają zazwyczaj od dziesięciu do siedemdziesięciu litrów. Na drobniejsze rzeczy można zaopatrzyć się w torbę nerkę. Jeśli ktoś wybiera się na wyprawę campingową, biwak czy wycieczkę namiotową w sklepie kupi namioty, karimaty, śpiwory, materace oraz inne potrzebne akcesoria. Regatta produkuje kurtki wodoodporne oraz płaszcze wykorzystując najnowsze technologie.

PORADY NA WAGĘ ZŁOTA

W sklepie internetowym Regatta znaleźć można bardzo dużo porad. Dotyczą one głównie wyboru kurtek, nart, namiotów oraz butów. Aby ułatwić zamówienie odpowiedniego warto zapoznać się z udostępnioną tabelą rozmiarów. W dołączonym poradniku można również przeczytać na temat technologii wykorzystanej do produkcji kurtek woodoodpornych, materiałach, prawidłowej pielęgnacji nart oraz metodach sznurowania.

NAJWAŻNIEJSZE TECHNOLOGIE REGATTA

Sklep Regatta wykorzystuje sporo technologii do produkcji odzieży gwarantującej wygodę oraz funkcjonalność. Najnowsze technologie skutecznie odprowadzają wilgoć, a ociepliny chronią przed niskimi temperaturami i zimnym wiatrem. Najważniejsze zastosowane materiały:

  • wodoodporne – Isotex, Isolite, Hydrafort, Isovent, Hydropel,
  • ociepliny – Warmloft, Thermoguard, Alpaca, Atomlight, Down Fill,
  • bawełniane produkty Coolweave zapewniające chłodzenie skóry,
  • Extol Stretch materiał rozciągliwy zwięszający swobodę oraz zasięg ruchów.

Sklep internetowy Regatta dba o to, aby każdy znalazł odpowiedni dla siebie strój umożliwiający uprawianie sportów oraz przebywanie na świeżym powietrzu nawet w chłodniejsze dni. Dzięki najwyższej klasie zastosowanych materiałów każdy będzie bardzo zadowolony z zakupów oraz otrzymanego produktu,

Może Ci się również spodoba